coloseum facebook
Sala Balowa
220 osób

Elegancka, przestronna i klimatyzowana sala z bezpośrednim wyjściem na taras i nietuzinkowy Ogród Hotelu Coloseum.

Sala Balowa jest wstanie pomieścić 220 osób.

Bardzo efektowna Sala z unikalną kopułą zwieńczoną kryształowymi żyrandolami oraz z dużym, tylowo zaprojektowanym barem. 

Całość dopełnia nowoczesny system oswietlenia, który pozwala podświetlić Salę w dowolnym kolorze, doposowanym do kloru przewodniego przyjęcia weselnego. Jej eleganckie wnętrze i niepowtarzalny klimat sprawią, że Wasz Wielki Dzień zostanie zapamiętany na dłużej.

Przyjęcia weselne organizujemy z wyjątkową pasją dbając o wszystkie szczegóły. Bogato zastawione stoły, wyjątkowe smaki naszych posiłków, to są nasze znaki rozpoznawcze. 
Zadbamy o to aby Państwa przyjęcie było jednym z najpiękniejszych wydarzeń w życiu. Każda oferta przygotowywana jest ze szczególną troską i rozpatrywana indywidualnie w zależności od oczekiwań naszych Gości. 

Profesjonalne i bezpłatne konsultacje naszego specjalisty pomogą dokonać najlepszego wyboru 
z szerokiej oferty Hotelu Coloseum. Dbałość o szczegóły, nienaganny serwis i bogaty wybór potraw, zapewnia doskonałą, niezapomnianą atmosferę podczas tego wyjątkowego dnia. 

Mamy również ciekawą ofertę dla naszych Klientów, którzy przebywają poza granicami kraju lub po prostu brakuje im czasu na załatwianie wszystkich niezbędnych spraw przy organizacji wesela. Właśnie dla nich przygotowaliśmy specjalną ofertę. Nasz doświadczony pracownik dołoży wszelkich starań aby poznać Państwa preferencje i oczekiwania, po to aby następnie zorgazniować dla Państwa niezapomniany, z pewnością najważniejszy dzień w życiu.

Pobierz: OFERTĘ WESEL

 

 

 

 

Nasza
GALERIA
NAPISZ LUB ZADZWOŃ
KONTAKT
COLOSEUM Hotel & Restauracja
Kruhel Pełkiński 72, Jarosław
Tel: 609 540 540 dmichalik@hotelcoloseum.pl
DZIAŁ MARKETINGU I SPRZEDAŻY
Skontaktuj się
z Nami!